02.08.2012
До всіх технічних комітетів стандартизації, зареєстрованих у Мінекономрозвитку України, звернулось з листом вказане міністерство з питань надання пропозицій щодо прийняття необхідних міжнародних та європейських стандартів методом «підтвердження» відповідно до вимог ДСТУ 1.7.

У зв’язку з цим, до Вашої уваги пропонується проект переліку стандартів, розроблених європейськими технічними комітетами стандартизації CEN/TC 33 та CLC/TC 79, з якими плідно співпрацює ТК 165. Визначені стандарти актуальні для використання у галузі технічних засобів охоронного призначення в Україні на 01.08.2012 г.

Пропонуємо опрацювати вказаний перелік та надати конкретні пропозиції щодо доцільності приймання всіх визначених стандартів, або окремих методом «підтвердження» (видання мовою оригіналу) в Україні, у термін до 20 серпня 2012 року.

Примітка. На думку деяких членів ТК 165 та інших ТК можливо доцільне приняття методами «підтвердження» або «обкладинки» стандартів або інших нормативних документів (технічних умов, звітів, настанов), розроблених у Євросоюзі, що стосуються вимог до протоколів обміну інформацією, каналів зв’язку систем передавання сповіщень, детальних вимог до передавання зображень системами охоронного відеоспостереження тощо. Вказані групи стандартів постійно потребують внесення змін за причин високих темпів зростання науково-технічного проогресу. Стандарти, що містять вимоги до послуг з охоронної діяльності доцільно приймати тільки методом тотожного перекладу.

Інформацію надсилати заступнику голови ТК 165 Черкашину О. на cher@ufib.com.ua.Необхідні консультації, а також, за наявності потреб в ознайомленні з текстами оригіналів стандартів відповідно до переліку, інформацію можна отримати у (інформація конфіденційна, доступ тільки для членів ТК 165!):

заступникa голови ТК 165: Черкашина О.
e-mail: cher@ufib.com.ua
тел.: +38 (067) 230 2240

Возврат к списку