19.05.2014

ВГО «УФІБ» і ТК 165 «Індустрія безпеки» проводять навчання відповідно до програми «Безпека життєдіяльності» в Інституті післядипломної освіти Київського національного університету будівництва та архітектури

З 23 квітня по 14 травня поточного року дирекцією ВГО «УФІБ» і секретаріатом ТК 165 «Індустрія безпеки» в Інституті післядипломної освіти Київського національного університету будівництва та архітектури (далі ІПО КНУБА) проведено чотири курси навчання за темою:
«Теорія «Безпечного оточення» - важлива складова системного комплексу безпеки життєдіяльності в архітектурі та будівництві. Вплив міського планування та проектування будівель на безпеку міста та його мешканців відповідно до настанов серії національних стандартів «Запобігання злочинам…», шляхи впровадження у будівельне нормування та популяризація в сучасних умовах ринку»;

Тривалість навчального курсу: 4 академічних годин.

Навчання проводились під керівництвом завідуючого кафедри «Будівництво» д.т.н., професора архітектури Омел’яненка Максима Вікторовича у рамках проекту «Безпека життєдіяльності» відповідно до програми післядипломної освіти та магістратури.

Аудиторія: архітектори, проектувальники інженерних систем, бакалаври архітектури, викладачі КНУБА, слухачі курсів з підвищення кваліфікації у галузі будівництва та ЖКГ.

Під час проведення навчання слухачів було ознайомлено з історією створення ВГО «УФІБ» та ТК із стандартизації «Індустрія безпеки», переліком компаній-членів та їх основними напрямками діяльності, а також завданнями громадської організації та напрямків роботи із стандартизації ТК 165 у галузі будівництва, а також представлена навчальна презентація з впровадження стандартів серії 14383 «Запобігання злочинам. Місцеве планування та проектування будівель».

За позитивних результатів навчань керівництвом з боку ІПО КНУБА запропоновано ВГО «УФІБ» розглянути шляхи подальшої співпраці щодо проведення навчань із зазначеної теми у листопаді-грудні поточного року.


Возврат к списку